parallax background

Sürekli Gelişim, Üstün Yönetim

Hür Beton A.Ş.


Hür Beton A.Ş. olarak 2017 yılında Tuzla ilçesinde hazır beton sektöründe faaliyet göstermeye başladık. Tesisimiz tam otomasyonlu bilgisayar kontrollü olarak hizmet vermektedir.

Özel geliştirilmiş yazılımlarla donatılmış 2 adet Güriş marka 130 m3 / saat üretim kapasiteli beton santralinde üretimi yapılan betonlar; 19 adet transmikser, 5 adet mobil pompa, 5 adet hidrolik dağıtıcı pompa ve 2 adet mekanik dağıtıcı ile siz değerli müşterilerimize üstün kaliteyi kendine görev edinerek sunulmaktadır. Ayrıca, bünyemizde 24 adet damper dorseli tır, 5 adet silobas, 3 adet loder, 5 adet ekskavatör, 2 adet mobil konkasör, 1 adet mobil elek kaliteli hizmet verebilmek adına araç parkımızda hazır bulunmaktadır.

Hür Beton A.Ş. olarak Kocaeli, Gebze ilçesinde 1 adet taş ocağına sahip olup kaliteli ham madde üretimini sağlamaktayız.

Tüm müşterilerimize kesintisiz ve daha hızlı hizmet verebilmek için kendi bünyemizde bakım ve onarım servisi kurmuş olup bu serviste beton santralinin, transmikserlerin, pompaların ve tüm ekipmanlarının her türlü bakım ve onarımı yapmaktadır.
Misyonumuz...
Hür Beton değer, hedef ve stratejileri doğrultusunda; müşterilerinin gereksinimlerini aşarak karşılayan; inşaat ve yapılarda kaliteli ve standartlara uygun, güvenilir ürünleri geliştirmek, üretmek, sunmak ve satış sonrası hizmetleri vermek, müşteri ve çalışanların memnuniyetini ve uzun vadeli bağlılığını sağlayarak, tüm kaynakları etkin biçimde kullanmak suretiyle paydaşların beklentilerini karşılayarak hedef pazarlarda sürekli gelişmek ve büyümek.
100%

Kalite Denetimi

100%

İş Güvenliği

95%

Personel Eğitimi